>> Zľava 20% 💖 na Vašu prvú objednávku <<
Láska } je dôvod, prečo ste tu 🤍

Často kladené otázky (FAQ)

*Foto & Video - (FAQ)

Cenník, ktorý obsauje jednotlivé balíky našich služieb je posielaný na vyžiadanie. Pre bližšie informácie o cene nás neváhajte kontaktovať.

Čas našich služieb sa odvíja v závislosti od výberu balíka. Každá ďalšia hodina nad rámec je účtovaná. Viac informácii nájdete v sekcii doplnkové služby. (Viac)

Z gratulácií zvykneme fotiť len najbližších členov rodiny, ktorí idú vo väčšine prípadov medzi prvými a následne sa presúvame fotiť priestory hostiny. Všetko je to ale o dohode, pokiaľ dáte prednosť fotkám z gratulácie pred fotkami interiéru hostiny, nemáme s tým najmenší problém. Čo sa týka skupinových fotiek s hosťami, fotíme ich najčastejšie na hostine, niekedy priamo po obrade. Opäť je to všetko o dohode.

Nemáme problém vycestovať za Vaším svadobným dňom kdekoľvek. Pre bližšie informácie o podmienkach ma prosím kontaktujte. (Kontakt)

V rámci Prešovského a Sabinovského okresu sa doprava neúčtuje. Viac informácii nájdete v sekcii doplnkové služby. (Viac)

Snažíme sa týždeň pred svadbou osobne stretnúť so snúbencami a pre komunikovať všetko potrebné, čo je treba. Ak máte veľa práce počas príprav a nevyhovuje Vám osobné stretnutie je možné nás kontaktovať online.

V zmluve, ktorú dostanete sa uvádza 120 dní. Samozrejme poväčšine je to skôr.

Štandardne klient dostáva od nás malú drevenú krabičku s jedným USB. Pri výbere oboch našich služieb (fotka/video) je tvorba odovzdaná vo väčšej drevenej krabičke spolu s vytlačenými fotkami (30ks). Viac USB kľúčov za príplatok.

*Svadobná grafika - (FAQ)

Svadobná grafika je vizuálny prvok, ktorý hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe atmosféry a celkového dojmu z vašej svadby. Zahrňuje pozvánky, menovky, oznámenia a ďalšie tlačoviny, ktoré pridávajú osobný a jedinečný dotyk k vašej svadbe.

Naša svadobná agentúra ponúka široký sortiment služieb vrátane navrhovania a tlače pozvánok, menoviek, stolových ozdôb, oznámení a ďalších tlačovín. Tiež vám môžeme pomôcť s tvorbou jedinečného svadobného loga a farebného schémy.

Odporúčame, aby ste nás kontaktovali aspoň 3-6 mesiacov pred vaším plánovaným dátumom svadby. To nám poskytne dostatok času na plánovanie, dizajn a tlač vašich tlačovín, aby boli pripravené včas.

Máme kombináciu hotových dizajnov, ktoré si môžete vybrať. Sme flexibilní a radi pracujeme na dizajne, ktorý bude presne vyhovovať vašim predstavám a štýlu vašej svadby.

Časový rámec sa môže líšiť v závislosti od zložitosti projektu a našej aktuálnej pracovnej záťaže, ale obvykle sa snažíme dokončiť projekt svadobnej grafiky do 2-4 týždňov od schválenia dizajnu.

Odporúčame objednať trochu viac tlačovín, ako je počet pozvaných hostí, pre prípadné nečakané zmeny alebo dodatočných hostí. Zvyčajne je dobré mať aspoň 10-15% nad rámec počtu hostí.

Ceny sa líšia v závislosti od typu tlačovín, množstva a zložitosti dizajnu. Kontaktujte nás pre konkrétnu cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať vaše potreby a požiadavky.

Naša agentúra má skúsenosti v oblasti svadobnej grafiky viac ako 6 rokov. Sme pripravení pomôcť vám vytvoriť jedinečnú a nezabudnuteľnú grafiku pre váš veľký deň.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Návrat hore